W jaki sposób przedstawiać siebie jako czlowieka mody

Jestem jeszcze bardzo podekscytowany, ażeby być możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, który jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles oraz w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak prawidłowo się bawi się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to niewątpliwie kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż istnieje więc niezmiernie ważne dla każdego procesu twórczego, aby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co więc jest niewątpliwie kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy posiadają perspektywę kreatywną, która sprawia, iż czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem wielce optymistycznym facetem. Jestem pasjonatem sztuki, która uważa, że jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Zatem jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *